3-OSALINE WORKSHOP ''KUIDAS ALUSTADA INVESTEERIMIST KRÜPTODESSE?''

Kui sa ei ole just kivi all elanud, siis oled kindlasti täheldanud, et eurod sinu rahakotis kaotavad oma väärtust kiiremini kui eales varem. Detsembris oli Eestis inflatsioon 12,2%, mis on viimase kahekümne aasta kõrgeim ning Euroopa Liidus oleme sellega pika puuga kõige kõrgema inflatsiooniga riik.

Jah, sa lugesid õigesti: Eesti inflatsioon on kõrgem kui Kosovos, Bulgaarias, Lätis, Leedus ja paljudes teisteski riikides, kellest me muidu uhkusega edukamad soovime olla.

Investeerimine ja oma finantside eest vastutuse võtmine on ainus võimalus sellises keskkonnas hakkama saada ning finantsvabaduseni jõuda.

2017. aasta aprillis puutusin esimest korda põhjalikumalt kokku krüptorahadega. Mulle piisas ühest kokkupuutest ning olin lummatud.

Panin oma säästudest kõrvale 1500€ ning kasvatasin esimese pullituruga oma alginvesteeringut umbes 20 korda.⁣ Otseloomulikult olin sel hetkel täiesti roheline ning mul polnud õrna aimugi erinevatest turutsüklitest.

Sellest tulenevalt kaotasin järgmise aasta jooksul kogu eelneva tõusu ning natukene ka oma alginvesteeringust.⁣ Järgneva nelja aasta jooksul võtsin südameasjaks endale selgeks teha kõik, mis puudutab krüptorahasid. 

⁣Mina arvan, et krüptorahad on tulevik ning see tulevik on juba kohal!⁣ 


Raha on tehnoloogia, mida kasutame väärtuse mõõtmiseks ning liigutamiseks ajas ja ruumis.⁣ Ohverdades oma kõige väärtuslikumat vara (aega ja energiat), soovime selle majandusliku energia salvestada millesegi, mis hoiaks enda väärtust.

Raha peamine ülesanne on ostujõu säilitamine, mis tähendab, et see peab (minimaalselt) säilitama aja jooksul oma vahetusväärtuse.⁣

Sa ilmselt juba mõistad, et raha ei täida täna enam oma minimaalset ülesannet ning kaotab oma ostujõudu igakuiselt. Seda põhjusel, et valitsused ja Keskpangad on üles ehitanud fiat-raha monopoli ning rahatrükk on sisse võtnud meeletud pöörded. 

Eelmise aasta lõpus tuli mulle nii palju küsimusi seoses krüptorahadega, et otsustasin kokku panna 3-osalise koolituse, mis vastab KÕIKIDELE nendele küsimustele. Tänaseks oleme üheskoos 35 inimesega selle teekonna juba läbinud ning ma olen neile näidanud, kuidas alustada, millist platvormi valida, kas investeerida eraisikuna või ettevõttena jne.

Ja tead, mis kõige parem? Ma olen peale koolituse lõppu veel 2 nädalat osalejate jaoks olemas ning aitan ja suunan. Koolitus on üles ehitatud nii, et sa EI teeks neid vigu, mida mina kunagi tegin ning ma teen sulle kõik täiesti puust-ja-punaseks.

Koolitusel on kolm praktilist loengut, mis leiavad aset umbes nädala jooksul Zoomi vahendusel ning toimuvad kas nädala sees õhtuti või nädalavahetustel. Lisaks sellele on saadaval veel 8 praktilist õppevideot, mis näitavad sulle sammhaaval, kuidas alustada. Kõikide loengute slaidid ja salvestused on sulle samuti koheselt kättesaadavad. 

 

MILLEST KOOLITUSEL RÄÄGIME?

* Mis põnev asi see krüptoraha ja Bitcoin üldse on, kuidas see töötab, mis sellele väärtuse annab ning milliseid probleeme see üldse proovib ära lahendada

* Mis vahe on erinevatel krüptovahetus platvormidel ja mida jälgida, kui endale sobivat valida

* Milline on sinu isiklik riskitaluvus ja millise investeerimisstrateegia peaksid valima

* Kas investeerida võiks eraisikuna või ettevõttena ning millised on krüptoraha maksutamise reeglid Eestis

* Teen sulle puust-ja-punaseks enda algajana tehtud vead, et sa kindlasti neid väldiksid

* Kuidas oma krüptoraha portfell üles ehitada ja millistesse coinidesse investeerida – vaatame erinevaid näidisportfelle

* Millal osta ja millal müüa. Millised on need indikaatorid, mida jälgida
 
* Kuidas endale üles seada IV-sammas ja jõuda finantsvabaduseni

* 8 õppevideot, mis näitavad sulle sammhaaval, kuidas  alustada

* Lisaks sellele Telegrami chat järelkonsultatsiooniks, kus olen sinu jaoks olemas veel 2 nädalat peale koolituse lõppu

REGISTREERIDES ENNE 12. VEEBRUARIT ON KOOLITUSE HIND SULLE 129.-

päeva
tundi
minutit

KOOLITUSE TAVAHIND 149.-

REGISTREERIMISEKS KIRJUTA EMAILILE: SIIM@SIIMMESIPUU.EE VÕI VÕTA ÜHENDUST INSTAGRAMIS

KUIDAS ALUSTADA INVESTEERIMIST KRÜPTODESSE?

3-OSALINE PRAKTILINE ''PUUST-JA-PUNASEKS'' WORKSHOP

VAATA KA, MIDA ON ÖELNUD KOOLITUSE LÕPETAJAD

VAATA VIDEOT ''MILLEKS MEILE BITCOIN?''

7 TUGEVA TERVISE ALUSTALA

Õpi, kuidas hoolitseda oma tervise ja immuunsuse eest. Jäta oma kontakt ning ma saadan sulle juhendi.